English Albanian French German Italian Spanish

Shoqeria punon me nje teknologji te larte ne prodhimin e materialeve te ndertimit, por edhe ne zbatimin e punimeve te proceseve te ndryshme te punes. Kjo arrihet si rezultat i pajisjeve dhe makinerive qe shoqeria disponon.

Linja e inerteve

Fabrika e prodhimit te Asfalto-betonit.

Kjo fabrike ndodhet ne Rrugen Fushe Kruje – Laç, ne fshatin Fushe Mamurras, dhe shtrihet ne nje siperfaqe prej 1.6 ha se bashku me linjen e inerteve. Ajo ndodhet ne nje zone jo shume te banuar, dhe eshte e licensuar nga Qendra Kombetare e Licensimit ne Shqiperi, sipas kodit III.2 B, per te ushtruar aktivitetin e saj, duke pasur ndikim minimal ne ndotjen e ajrit, ne baze te kushteve te vendosura.
Ne kete impiant prodhohet asfalto betoni sipas te gjithe parametrave te kerkuara nga klientet, me nje rendiment te larte pa sjelle vonesa ne prodhim dhe duke qene gjithmone te gatshem per tu pergjigjur ne menyren me te sakte dhe me te shpejte per porosite qe marrim.

  • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
  • 067 20 57 079
  • 067 20 67 080
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

  • 10 Sep 2015

    Partly Cloudy 24°C 16°C

  • 11 Sep 2015

    Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree