English Albanian French German Italian Spanish
Gjithashtu “Company Riviera 2008” sh.p.k ka kryer edhe pune me karakter te vecante sic eshte: “Ndertimi i bulevardit pergjate Unazes se Re”, ne qytetin turistik te Orikum.
Rikonstruksioni i rruges nga n/stacioni tek vepra e marrjes, mbrojtja e skarpatave, sistemimi dhe asfaltimi i kurores se diges nga n/stacioni ne vepren e marrjes HEC Fierze.
Rikonstruksion rrugesh.“Company Riviera 2008” sh.p.k merret me se shumti me shtrimin dhe asfaltimin e rrugeve. Duke qene nje kompani prodhuese asfalti, ajo i kryen keto punime me se miri dhe me nje kosto me te ulet sesa firmat e tjera qe operojne ne treg.
Ndertim kapanoni industrial (repart kepucesh) si dhe sistemimi i territorit dhe kanalizimet.Pervec godinave civile, “Company Riviera 2008” sh.p.k ka zbatuar edhe godina industriale, me kerkesa specifike, te vecanta edhe komplekse.
Progresi i shoqerise duket edhe ne faktin qe vetem gjate vitit te fundit 2014, ka realizuar nje sere punimesh ne te gjithe Shqiperine, ku do te permendim: Rikonstruksioni i kopshtit nr.14, Bashkia Tirane
SHKOLLA 9-VJECARE KASALLE“Company Riviera 2008” sh.p.k, ka zbatuar me perpikmeri dhe seriozitet punimet per objektin : “Rikonstruksion i shkolles 9-vjecare ne fshatin Kasalle, te komunes Zall-Herr, Tirane.
  • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
  • 067 20 57 079
  • 067 20 67 080
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

  • 10 Sep 2015

    Partly Cloudy 24°C 16°C

  • 11 Sep 2015

    Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree