English Albanian French German Italian Spanish
-->

Rikonstruksioni i rruges nga n/stacioni HEC Fierze

Rikonstruksioni i rruges nga n/stacioni tek vepra e marrjes, mbrojtja e skarpatave, sistemimi dhe asfaltimi i kurores se diges nga n/stacioni ne vepren e marrjes HEC Fierze.

Ky esht nje projekt i madh, i nje rendesie te vecante, me punime specifike, pasi punohet ne kushte te veshtira, ne nje terren te thyer malor, por punohet edhe ne nje veper arti te nje rendesi te larte sic eshte diga e Hec-it Fierze, duke bere asfaltimin e kurores se saj. Gjithashtu punohet per te marre masa nga rreshqitjet e dheut dhe shkembinjeve, sepse terreni ne te cilin punohet, i dhene edhe nga projektuesit eshte shume i paqendrueshem.

  • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
  • 067 20 57 079
  • 067 20 67 080
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

  • 10 Sep 2015

    Partly Cloudy 24°C 16°C

  • 11 Sep 2015

    Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree