English Albanian French German Italian Spanish
-->

Ndertimi i bulevardit ne qytetin turistik te Orikum.

Gjithashtu “Company Riviera 2008” sh.p.k ka kryer edhe pune me karakter te vecante sic eshte: “Ndertimi i bulevardit pergjate
Unazes se Re”, ne qytetin turistik te Orikum.

Projekt i cili sherben per te realizuar kushte sa me normale te levizjes se kembesoreve, banoreve dhe pushuesve, duke i dhene
nje pamje krejt tjeter qytetit, e duke ndikuar ne zhvillimin e tij. Ne kete projekt por edhe ne shume te tjere, jane realizuar
edhe vepra arti si : tombino, mure mbajtes etj.

  • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
  • 067 20 57 079
  • 067 20 67 080
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

  • 10 Sep 2015

    Partly Cloudy 24°C 16°C

  • 11 Sep 2015

    Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree