English Albanian French German Italian Spanish
-->

Rikonstruksion rrugesh

Rikonstruksion rrugesh.
“Company Riviera 2008” sh.p.k merret me se shumti me shtrimin dhe asfaltimin e rrugeve. Duke qene nje kompani prodhuese asfalti, ajo i kryen keto punime me se miri dhe me nje kosto me te ulet sesa firmat e tjera qe operojne ne treg.

Produktet asfaltike te prodhuara jane sipas te gjitha standarteve bashkohore, fakt I cili konfirmohet edhe nga rezultat laboratorike te produktit, te cilat kryhen te pakten njehere ne 6 muaj por edhe me shpesh. Rruget qe “Company Riviera 2008” sh.p.k ka asfaltuar jane te shumta. Nder to mund te permendim:

 • Rikonstruksioni i rruges se Dibres, Tirane
 • Shtrim dhe asfaltimi i rruges se fshatit te ri Mullet.
 • Rikonstruksion i rruges “ Mahmut Allushi” dhe rruga “Myrteza Deliu” vazhdim ne Fshatin Qesarake te Komunes Dajt
 • Sistemimi i rrugeve ne Komunen Gore, te qytetit te Korces
 • Rikonstruksion i rrugeve te fshatit Vidhisht, ne komunen Kuman, te qytetit te Fierit
 • Sistemimi dhe asfaltimi i rrugeve te fshatit Sukth, komuna Katund i Ri, te qytetit te Durresit.
 • Rikonstruksion i rruges “Ali Pashe Gucia” + “Bacej” + “Mumini” + “Llujej”, ne qytetin e Shkodres.
 • Rehabilitimi i hapesirave ne Lagjen nr.9 prane Muzeut te Deshmoreve, ne qytetin e Durresit.
 • Rikonstruksion i rrugeve ne Komunen Luzi Vogel, ne qytetin e Kavajes.
 • Rruga lidhese Tirane - Dajt, Lagjia e siperme Qesarake, Komuna Dajt.

Eshte nje rruge e cila i jep zhvillim komunitetit dhe zones se Komunes Dajt. Nje rruge e cila u transformua nga nje rruge lagjeje e pakalueshme dhe me kushte te veshtira sidomos ne periudhen e dimrit, ne nje rruge te asfaltuar sipas te gjitha standarteve te vendosura nga projektuesit

 • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
 • 067 20 57 079
 • 067 20 67 080
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

 • 10 Sep 2015

  Partly Cloudy 24°C 16°C

 • 11 Sep 2015

  Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree