English Albanian French German Italian Spanish
-->

Ndertim kapanoni industrial

Ndertim kapanoni industrial (repart kepucesh) si dhe sistemimi i territorit dhe kanalizimet.
Pervec godinave civile, “Company Riviera 2008” sh.p.k ka zbatuar edhe godina industriale, me kerkesa specifike, te vecanta edhe komplekse.

Nje godine e cila perfshin nje shumellojshmeri punimesh, ku pervec punimeve te zakonshme qe kryhen ne cdo godine jane edhe punimet metalike, konstruksionet metalike, te cilat zene pjesen me te madhe ne kete objekt.

  • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
  • 067 20 57 079
  • 067 20 67 080
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

  • 10 Sep 2015

    Partly Cloudy 24°C 16°C

  • 11 Sep 2015

    Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree