English Albanian French German Italian Spanish

Hide Main content block

Rreth “COMPANY RIVIERA 2008” sh.p.k

“COMPANY RIVIERA 2008” sh.p.k, me seli ne Tirane, e administruar nga Z. Agim Kola, ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 2008, fillimisht si nje sipermarrje e vogel , me veprimtari kryesore prodhimin dhe tregtimin e materialeve ndertimore, inerteve dhe asfalto-betoneve, duke sjelle teknika te reja dhe risi ne kete fushe nisur nga eksperienca e fituar nder vite ne shtetin fqinje Itali.Lexo më shumë...

1. Ndertime Civile

1. Ndertime civile dhe industriale

2. Infrastukture

2. Ndertim Rikonstruksion dhe asfaltim rrugesh

3. Impiante prodhimi

3. Shfrytezim, prodhim te materialeve inerte, gureve gelqeror, importi dhe eksporti I tyre.

4. Çertifikime

4. Vleresime dhe çertikime te marra

Disa nga Punimet Tona

Projektet e Fundit

Projektet e Fundit te realizuar nga Company Riviera 2008

  • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
  • 067 20 57 079
  • 067 20 67 080
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

  • 10 Sep 2015

    Partly Cloudy 24°C 16°C

  • 11 Sep 2015

    Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree