English Albanian French German Italian Spanish

Rreth Nesh

“COMPANY RIVIERA 2008” sh.p.k, me seli ne Tirane, e administruar nga Z. Agim Kola, ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 2008, fillimisht si nje sipermarrje e vogel , me veprimtari kryesore prodhimin dhe tregtimin e materialeve ndertimore, inerteve dhe asfalto-betoneve, duke sjelle teknika te reja dhe risi ne kete fushe nisur nga eksperienca e fituar nder vite ne shtetin fqinje Itali. Fale perpjekjes, guximit, kembenguljes dhe mbi te gjitha punes se palodhur arriti te afirmohej ne tregun vendas dhe ne nje kohe te shkurter te kthehet ne nje nga shoqerite me serioze ne vend, duke shtrire aktivitetin e saj edhe me gjere ne fushen e ndertimit, konkretisht :Ndërtime civile dhe industriale.,Ndërtime rruge, ura, trotuare, vepra arti të ndryshme etj.

Sot kjo shoqeri prodhon , nderton, dhe investon duke plotesuar me perpikmeri te gjitha kerkesat e klienteve qofshin investitor publik apo privat.

“COMPANY RIVIERA 2008” shpk është mbështetur në një staf të kualifikuar, me përvojë shumë vjecare në fushën e ndërtimit, si dhe ne një gamë te gjerë makinerish bashkëkohore për të kryer të gjitha proceset e punës, duke filluar nga makineritë e rënda e deri tek pajisjet e ndryshme.
Një shoqëri serioze, e licensuar për të gjithë aktivitetin e saj, dhe e çertifikuar në përputhje me të gjitha standartet europiane në fuqi.

“COMPANY RIVIERA 2008” sh.p.k vlereson me kujdes cdo projekt, cdo punim që merr përsipër duke u bazuar në seriozitet, aftësi, besueshmëri, përpikmëri dhe mbi të gjitha CILËSINË.

  • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
  • 067 20 57 079
  • 067 20 67 080
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

  • 10 Sep 2015

    Partly Cloudy 24°C 16°C

  • 11 Sep 2015

    Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree