English Albanian French German Italian Spanish

Rikonstruksion rrugesh

Rikonstruksion rrugesh.
“Company Riviera 2008” sh.p.k merret me se shumti me shtrimin dhe asfaltimin e rrugeve. Duke qene nje kompani prodhuese asfalti, ajo i kryen keto punime me se miri dhe me nje kosto me te ulet sesa firmat e tjera qe operojne ne treg.

  • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
  • 067 20 57 079
  • 067 20 67 080
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

  • 10 Sep 2015

    Partly Cloudy 24°C 16°C

  • 11 Sep 2015

    Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree