English Albanian French German Italian Spanish
-->

Rikonstruksion i shkolles 9-vjecare ne fshatin Kasalle, te komunes Zall-Herr, Tirane

SHKOLLA 9-VJECARE KASALLE
“Company Riviera 2008” sh.p.k, ka zbatuar me perpikmeri dhe seriozitet punimet per objektin : “Rikonstruksion i shkolles 9-vjecare ne fshatin Kasalle, te komunes Zall-Herr, Tirane.

Ne kete objekt jane kryer punime te ndryshme si:

 • Punime beton-arme
 • Punime murature
 • Punime shtresash te ndryshme, ne pjesen e brendshme dhe te jashtme te godines
 • Punime dyer-dritare
 • Punime suvatimi
 • Punime catie
 • Punime hidrosantare
 • Punime elektrike

Ka kryer punime si ndertime, mirembajtje, ristrukturime me nderhyrje te sakta ne objekt, duke e ndryshuar teresisht objektin ekzitues ne nje objekt te ri, funksional per tu zhvilluar te gjitha aktivitet e nevojshme per nxenesit e kesaj shkolle.

 • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
 • 067 20 57 079
 • 067 20 67 080
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

 • 10 Sep 2015

  Partly Cloudy 24°C 16°C

 • 11 Sep 2015

  Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree