English Albanian French German Italian Spanish
-->

Rikonstruksioni i kopshtit nr.14, Bashkia Tirane

Progresi i shoqerise duket edhe ne faktin qe vetem gjate vitit te fundit 2014, ka realizuar nje sere punimesh ne te gjithe Shqiperine, ku do te permendim:

Rikonstruksioni i kopshtit nr.14, Bashkia Tirane

Nje objekt i cili ishte ne gjendje te mjerueshme, por qe u ndertua nga e para. Duke ndertuar nga fillimi nje godine me skelet teresisht beton-arme. Kjo godine u realizua sipas te gjithave kushteve te zbatimit ne fuqi, duke realizuar te gjithe zerat e punimeve duke perfshire; germime, punime betonarme, punime prishje, punime murature, punime suvatimi, punime hidrosanitare, punime elektrike, punime sistemimi territorit te jashtem etj. Ketij objekti iu kushtua vemendje si ne interier ashtu edhe ne exsterier, duke punuar me perkushtim per te ndertuar nje objekt dhe nje ambjentit sa me te pershtatshem per perdoruesit e tij.

  • Rr.Nacionale Kamez - Fushe Kruje, Kthesa e Valiasit Nr.1, Tirane Albania
  • 067 20 57 079
  • 067 20 67 080
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Moti ne Tirane

Cloudy

23°C

Tirana

Cloudy

Humidity: 74%

Wind: 0 km/h

  • 10 Sep 2015

    Partly Cloudy 24°C 16°C

  • 11 Sep 2015

    Partly Cloudy 25°C 14°C

Kontakt i shpejtë

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree